obrazek

O firmie

Firma WIALAN  posiada ponad 25-letnią tradycję w obsłudze sektora rolniczego na terenie Polski południowo-wschodniej. Firma powstała 6 marca 1992 roku jako spółka cywilna. Od 26 lipca 2001 r. funkcjonuje w formie spółki jawnej. WIALAN było jednym z pierwszych prywatnych przedsiębiorstw działających w sektorze zaopatrzenia ogrodnictwa i rolnictwa w środki produkcji rolnej w południowo-wschodniej Polsce.

Istotnym kanałem dystrybucji firmy WIALAN jest sprzedaż hurtowa. Dostarczamy towar do hurtowni i sklepów z województw małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz śląskiego. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną poprzez sieć własnych sklepów firmowych. Nasze placówki znajdują się w Tarnowie przy głównej siedzibie firmy, w Nowym Sączu przy ul. Paderewskiego 5, w  Przeworsku przy ul. Lwowskiej 106. Dodatkowo punkty sprzedaży maszyn  w miejscowości Samborzec 225 k. Sandomierza oraz Jauszowice 82, k. Słomnik.

Nasza oferta handlowa to kilkadziesiąt tysięcy artykułów, które dla wygody klientów zostały zgromadzone w jednym magazynie o łącznej powierzchni ponad 20 000 m2.

Obecnie firma WIALAN zatrudnia ponad 270-osobową, dynamiczną i kompetentną załogę. Nasi specjaliści służą kompleksowym doradztwem w zakresie stosowania i wykorzystania oferowanego asortymentu. Dzięki dobrze rozwiniętemu zapleczu logistycznemu jesteśmy w stanie dostarczać zamawiane u nas towary w bardzo krótkim terminie.

Dzień 21 stycznia 2015 był dniem kiedy prawie po 23 latach firma zmieniła swoją nazwę. Z Zakładu Zaopatrzenia Ogrodniczego i Rolniczego „Wia-Lan” D. Langer, A. Wiatr spółka jawna zmieniono nazwę na WIALAN LANGER I WIATR spółka jawna.

Siedziba główna firmy WIALAN

 

Sprzedaż i serwis maszyn rolniczych oraz ogrodniczych.

dsc_5249-kopia_web-kopia
dsc_5255-kopia_web-kopia

Aby bliżej zapoznać się z poszczególnymi działami zapraszamy do zapoznania się z folderem o firmie. Pobierz w formacie PDF.