obrazek

ICLPKpluS w WIALANie

Słyszeliście już o nowościach w ofercie naszej firmy? Jeśli jeszcze nie, to śpieszymy z informacją. Od tego roku u naszych doradców możecie zamawiać nawozy ICL PKpluS 10-25 (+4 MgO + 17 SO3 + 13 CaO). To najlepszy sposób zapewnienia zrównoważonego nawożenia. Są to nawozy zawierające w jednej granulce makroelementy; fosfor (P), potas (K), siarkę (S), oraz magnez (Mg) i wapń (Ca). Nawóz ICL PKpluS można stosować przedsiewnie i pogłównie w roślinach rolniczych, ogrodniczych i w uprawach wieloletnich, np. w sadach, TUZ, a wszystko by uzyskać wyższe plony o jeszcze lepszej jakości.
Zobacz więcej >>

Optymalizacja nawożenia azotem

Firma WIALAN, to nie tylko sprzedaż środków ochrony roślin, nawozów czy maszyn. W ostatnich dniach, tj. 22.01 w Świlczy k. Rzeszowa i 23.01. w Potoku Wielkim k. Jędrzejowa, byliśmy organizatorem dwóch konferencji dla naszych klientów. 
Zobacz więcej >>

Boże Narodzenie 2018

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkiego najlepszego 🙂
Zobacz więcej >>

Serwis ma znaczenie

Serwis ma znaczenie. Oszczędź czas i pieniądze podczas zimowego przestoju i skorzystaj z wyjątkowej oferty na serwis Twoich maszyn. Wykonaj przegląd Swojej maszyny i otrzymaj 15% rabatu na oryginalne części zamienne. Akcja trwa od 1 listopada 2018 do 31 stycznia 2019  roku.
Zobacz więcej >>

Dni Pola WIALAN 2018

Czerwiec jak co roku, to miesiąc spotkań z naszymi klientami podczas organizowanych przez naszą firmę Dni Pola.
Zobacz więcej >>

Nowy obszar działania WIALAN

Firma WIALAN to ciągły rozwój, dlatego pragniemy Państwa poinformować, że na terenie Polski północnej. 🏁 mamy swoich Doradców ds. Ochrony i Nawożenia Od marca br. działa nasz punkt hurtowy w Kętrzynie, który zapewnia dostawy dla rolników z Polski północnej.
Zobacz więcej >>

Niezawodność ma znaczenie

Niezawodność ma znaczenie. Aby Twój sprzęt był gotowy do sezonu żniwnego skorzystaj z niezwykłej oferty New Holland. Wykonaj przegląd kombajnu do 30 czerwca 2018 i odbierz wyjątkowy prezent, a dodatkowo uzyskaj 23% rabatu na części zamienne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi punktami serwisowymi. 
Zobacz więcej >>

Konferencja z firmą Rapool

Firma Rapool, która jest organizatorem serii konferencji nt. uprawy rzepaku, po raz kolejny zaprosiła nas do współpracy przy organizacji kolejnego spotkania dla klientów. Spotkaliśmy się z klientami 21.02.208 roku w miejscu nietypowym, nietuzinkowym jakim jest Regionalne Centrum Naukowo Technologiczne w Chęcinach.
Zobacz więcej >>

Szkolenie z firmą Rapool

7 lutego 2018 firma Rapool była organizatorem konferencji nt. uprawy rzepaku, podczas której byliśmy głównym partnerem.
Zobacz więcej >>

W głowach powoli milkną hałasy sylwestrowej zabawy, dlatego chcielibyśmy życzyć Wam samych sukcesów i dobrych decyzji z naszą firmą w Nowym 2018 Roku.