obrazek

Serwis ma znaczenie

Serwis ma znaczenie. Oszczędź czas i pieniądze podczas zimowego przestoju i skorzystaj z wyjątkowej oferty na serwis Twoich maszyn. Wykonaj przegląd Swojej maszyny i otrzymaj 15% rabatu na oryginalne części zamienne. Akcja trwa od 1 listopada 2018 do 31 stycznia 2019  roku.
Zobacz więcej >>

Dni Pola WIALAN 2018

Czerwiec jak co roku, to miesiąc spotkań z naszymi klientami podczas organizowanych przez naszą firmę Dni Pola.
Zobacz więcej >>

Nowy obszar działania WIALAN

Firma WIALAN to ciągły rozwój, dlatego pragniemy Państwa poinformować, że na terenie Polski północnej. 🏁 mamy swoich Doradców ds. Ochrony i Nawożenia Od marca br. działa nasz punkt hurtowy w Kętrzynie, który zapewnia dostawy dla rolników z Polski północnej.
Zobacz więcej >>

Niezawodność ma znaczenie

Niezawodność ma znaczenie. Aby Twój sprzęt był gotowy do sezonu żniwnego skorzystaj z niezwykłej oferty New Holland. Wykonaj przegląd kombajnu do 30 czerwca 2018 i odbierz wyjątkowy prezent, a dodatkowo uzyskaj 23% rabatu na części zamienne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi punktami serwisowymi. 
Zobacz więcej >>

Konferencja z firmą Rapool

Firma Rapool, która jest organizatorem serii konferencji nt. uprawy rzepaku, po raz kolejny zaprosiła nas do współpracy przy organizacji kolejnego spotkania dla klientów. Spotkaliśmy się z klientami 21.02.208 roku w miejscu nietypowym, nietuzinkowym jakim jest Regionalne Centrum Naukowo Technologiczne w Chęcinach.
Zobacz więcej >>

Szkolenie z firmą Rapool

7 lutego 2018 firma Rapool była organizatorem konferencji nt. uprawy rzepaku, podczas której byliśmy głównym partnerem.
Zobacz więcej >>

W głowach powoli milkną hałasy sylwestrowej zabawy, dlatego chcielibyśmy życzyć Wam samych sukcesów i dobrych decyzji z naszą firmą w Nowym 2018 Roku.

Agro-Tour z firmą Agro-Masz

W ostatnich dniach, tj. 24.08.2017 w Gospodarstwie Rolnym Państwa Suchanów w Miłocicach k. Słomnik odbyły się pokazy maszyn w ramach cyklu Agro-Tour organizowanego przez firmę Agro-Masz.
Zobacz więcej >>

TOP SERWIS – ŻNIWA 2017

Czas żniw właśnie się rozpoczął, dlatego też  chcielibyśmy poinformować, że w okresie 17.07 – 31.08.2017 zapewniamy Państwu całodobowy serwis żniwny przez 7 dni w tygodniu.
Zobacz więcej >>

Dni Pola – Liplas 2017

W ostatnich dniach czerwca, tj. 29.06.2017 firma WIALAN zorganizowała Dni Pola w Gospodarstwie Państwa Skolarus, w miejscowości Liplas, podczas których klienci mogli pogłębić swoją wiedzę na temat odmian, agrotechniki czy ochrony roślin.
Zobacz więcej >>