obrazek

Konferencja z firmą Rapool

Firma Rapool, która jest organizatorem serii konferencji nt. uprawy rzepaku, po raz kolejny zaprosiła nas do współpracy przy organizacji kolejnego spotkania dla klientów. Spotkaliśmy się z klientami 21.02.208 roku w miejscu nietypowym, nietuzinkowym jakim jest Regionalne Centrum Naukowo Technologiczne w Chęcinach.
Zobacz więcej >>

Szkolenie z firmą Rapool

7 lutego 2018 firma Rapool była organizatorem konferencji nt. uprawy rzepaku, podczas której byliśmy głównym partnerem.
Zobacz więcej >>

W głowach powoli milkną hałasy sylwestrowej zabawy, dlatego chcielibyśmy życzyć Wam samych sukcesów i dobrych decyzji z naszą firmą w Nowym 2018 Roku.

Agro-Tour z firmą Agro-Masz

W ostatnich dniach, tj. 24.08.2017 w Gospodarstwie Rolnym Państwa Suchanów w Miłocicach k. Słomnik odbyły się pokazy maszyn w ramach cyklu Agro-Tour organizowanego przez firmę Agro-Masz.
Zobacz więcej >>

TOP SERWIS – ŻNIWA 2017

Czas żniw właśnie się rozpoczął, dlatego też  chcielibyśmy poinformować, że w okresie 17.07 – 31.08.2017 zapewniamy Państwu całodobowy serwis żniwny przez 7 dni w tygodniu.
Zobacz więcej >>

Dni Pola – Liplas 2017

W ostatnich dniach czerwca, tj. 29.06.2017 firma WIALAN zorganizowała Dni Pola w Gospodarstwie Państwa Skolarus, w miejscowości Liplas, podczas których klienci mogli pogłębić swoją wiedzę na temat odmian, agrotechniki czy ochrony roślin.
Zobacz więcej >>

Certyfikat jakości Bereau Veritas

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała Certyfikat przyznawany przez Bereau Veritas Certification Polska w zakresie: Pierwszego punktu skupu bez magazynowania wraz z audytem grupowym producentów rolnych oraz Handlem biomasą/przetworzoną biomasą bez magazynowania. Nasz dział skupu płodów rolnych zaprasza do współpracy.
Zobacz więcej >>

Jubileusz 25 lat Firmy WIALAN

25 lat to niezła okazja do świętowania. Rok 2017 jest właśnie rokiem jubileuszowym dla firmy WIALAN, której Właściciele dla uczczenia tejże daty zaprosili całą załogę na wyjątkowe wydarzenie.


Zobacz więcej >>

Agrotech 2017

Największe w Polsce targi techniki rolniczej organizowane w halach – 23. Targi AGROTECH w Targach Kielce oraz towarzysząca im 17. wystawa LAS-EXPO, zakończyły się rekordem liczby zwiedzających. Od 17 do 19 marca odwiedziło je 71 250 osób! Swoje nowości branży rolniczej zaprezentowało 700 wystawców targów techniki rolniczej oraz 50 wystawców branży leśnej – na obu wystawach reprezentowanych było 20 krajów świata. Targi odwiedził Krzysztof Jurgiel, minister rolnictwa, a Ursus podpisał podczas targów porozumienie o współpracy z algierskim partnerem.
Zobacz więcej >>

Nowy Oddział Sprzedaży Maszyn – Januszowice

Miło nam poinformować, że w dniu 13.03.2017 nastąpiło oficjalne otwarcie naszego nowego punktu sprzedaży maszyn. Nasz nowy oddział znajduje się w miejscowości Januszowice, w gminie Słomniki, przy drodze krajowej numer 7.


Zobacz więcej >>