obrazek

Certyfikat jakości Bereau Veritas

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała Certyfikat przyznawany przez Bereau Veritas Certification Polska w zakresie: Pierwszego punktu skupu bez magazynowania wraz z audytem grupowym producentów rolnych oraz Handlem biomasą/przetworzoną biomasą bez magazynowania. Nasz dział skupu płodów rolnych zaprasza do współpracy.
Zobacz więcej >>

Jubileusz 25 lat Firmy WIALAN

25 lat to niezła okazja do świętowania. Rok 2017 jest właśnie rokiem jubileuszowym dla firmy WIALAN, której Właściciele dla uczczenia tejże daty zaprosili całą załogę na wyjątkowe wydarzenie.


Zobacz więcej >>

Agrotech 2017

Największe w Polsce targi techniki rolniczej organizowane w halach – 23. Targi AGROTECH w Targach Kielce oraz towarzysząca im 17. wystawa LAS-EXPO, zakończyły się rekordem liczby zwiedzających. Od 17 do 19 marca odwiedziło je 71 250 osób! Swoje nowości branży rolniczej zaprezentowało 700 wystawców targów techniki rolniczej oraz 50 wystawców branży leśnej – na obu wystawach reprezentowanych było 20 krajów świata. Targi odwiedził Krzysztof Jurgiel, minister rolnictwa, a Ursus podpisał podczas targów porozumienie o współpracy z algierskim partnerem.
Zobacz więcej >>

Nowy Oddział Sprzedaży Maszyn – Januszowice

Miło nam poinformować, że w dniu 13.03.2017 nastąpiło oficjalne otwarcie naszego nowego punktu sprzedaży maszyn. Nasz nowy oddział znajduje się w miejscowości Januszowice, w gminie Słomniki, przy drodze krajowej numer 7.


Zobacz więcej >>

Wiosenne porządki New Holland

Za oknem krajobraz zimowy, ale to jak najbardziej odpowiedni czas aby przygotować swoje maszyny do wiosennych prac. Zapraszamy na wiosenne porządki z serwisem WIALAN. Zadzwoń i umów się na wizytę.


Zobacz więcej >>

Nowe godziny pracy serwisu

godziny_tarnow
Zobacz więcej >>

Przeglądy jesienne 2016

Jak z drzew spadają liście tak u nas spadają ceny na przeglądy jesienne maszyn New Holland. Po ciężkiej pracy i trudach poprzednich miesięcy, jesień i zima jest czasem przygotowań na wyzwania, które nadejdą już wkrótce. Będąc w pełni przygotowanym na wszelkie ewentualności, mogą Państwo z pewnością siebie i spokojem ruszyć na spotkanie wiośnie.
Zobacz więcej >>

Mobilny serwis klimatyzacji

Synoptycy zapowiadają kolejne gorące lato, a My zapowiadamy specjalną usługę – mobilna obsługa układów klimatyzacji na miejscu u klienta. Obsługa klimatyzacji maszyn rolniczych i maszyn budowlanych wszystkich marek, z wykorzystaniem specjalnego samochodu wyposażonego w najnowocześniejsze urządzenia do obsługi układów klimatyzacyjnych.
Zobacz więcej >>

New Holland Demo Spring Tour 2016

Dnia 25 maja br. w miejscowości Kamionka Mała w powiecie limanowskim odbyły się pokazy maszyn w ramach New Holland Spring Demo Tour dla hodowców bydła. Nasza firma zaprezentowała kilka traktorów marki New Holland, które pracowały z kosiarkami, przetrzasąrką i zgrabiarką‪ ‎Poettinger‬ oraz prasą New Holland‬. Zapraszamy na krótką fotorelację z tego wydarzenia.

Zobacz więcej >>

Wiosenne przeglądy – Słoneczne Dni

Nadeszła wiosna a zatem najwyższy czas przygotować maszyny na pracowity okres żniw. PRZEGLĄDY WIOSENNE SŁONECZNE DNI to świetna okazja, aby skorzystać z wyjątkowych ofert na oryginalne części z serwisem WIALAN.
Zobacz więcej >>