obrazek

Otwarcie sezonu – O/Januszowice

Miło nam poinformować, że w ostatnim czasie, tj. końcem sierpnia 2019 roku rozpoczął działalność Ogrodniczy Salon Techniczny O/Januszowice k. Słomnik. W ofercie znajdziecie traktorki, kosiarki, piły, podcinarki, agregaty prądotwórcze uznanych marek taki jak: Stiga, John Deere, Honda, Karcher i Fiskars. Znajdziecie nas w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej numer 7 relacji Kraków – Kielce. Zapraszamy

Zobacz więcej >>

Badanie próbek glebowych – nowości

Coraz więcej rolników decyduje się przeprowadzić badania gleby, aby poznać ilość zawartych w niej składników odżywczych. Daje to lepszy obraz aktualnej kondycji gleby. Analizując stan podłoża, można dokładniej dobrać nawóz pod każdą uprawę. Wiadomo, że różne rośliny potrzebują różnych warunków rozwoju. Bardzo istotne jest więc systematyczne badanie gleby.

Zobacz więcej >>

Dni Pola – Nehrybka 2019

Kolejne, ostatnie tegoroczne spotkanie w ramach Dni Pola odbyło się 28.06.2019 w miejscowości Nehrybka, k. Przemyśla. Podczas tego spotkania nasi doradcy zaprezentowali kilkanaście odmian pszenic jak również rzepaków. Spotkanie zgromadziło na polach produkcyjnych blisko 150 osób. Poniżej prezentujemy krótką relację fotograficzną ze spotkania. Wśród dostawców nasion oraz środków do produkcji znaleźli się: Rapool, Saaten Union, Saatbau, Bayer, Adama, Corteva, Ciech Sarzyna, Syngenta, Tradecorp, Intermag, Timac Agro, Luvena, Yara, Omya.

Zobacz więcej >>

Dni Pola – Liplas 2019

Miesiąc czerwiec jest czasem spotkań z klientami. Doradcy naszej firmy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i nowościom wśród odmian pojawiających się na rynku przygotowali jak co roku kilka poletek doświadczalnych w różnych lokalizacjach dla lepszego zróżnicowania doboru odmian uwzględniając mikroklimatem dla każdej. Spotkanie zgromadziło na polach produkcyjnych blisko 150 osób. Poniżej prezentujemy krótką relację fotograficzną ze spotkania, które odbyło się 13.06.2019 w miejscowości Liplas, gdzie zaprezentowaliśmy kilka odmian pszenic oraz maszyny firm New Holland, Poettinger i Amazone. Wśród dostawców nasion oraz środków do produkcji znaleźli się: Rapool, Saaten Union, Saatbau, Bayer, Adama, Tradecorp, Intermag, Timac Agro, Luvena.

Zobacz więcej >>

Przeglądy przedsezonowe New Holland

Od początku kwietnia do końca czerwca 2019 roku trwa akcja serwisowa – przygotuj się na żniwa. Przyjrzyj się bliżej naszej ofercie Przeglądów Przedsezonowych i przygotuj się już teraz.Możesz sprawdzić u nas ponad 100 kluczowych punktów twojego kombajnu. Utrzymuj swoje maszyny w dobrej formie dzięki doświadczeniu serwisantów New Holland i uzyskaj 20% zniżki na potrzebne oryginalne części. Skontaktuj się z jednym z z naszych serwisów.

Zobacz więcej >>

Katalog produktów rekomendowanych

Po kilku tygodniach prac otrzymaliśmy przesyłkę z drukarni, w której znalazł się katalog produktów rekomendowanych przez naszą firmę. 
Zobacz więcej >>

Ferti Agro Unique

Słyszeliście już o naszych nowościach? W tym sezonie prezentujemy Wam nawozy mikroelementowe Ferti Agro Unique dedykowane dla poszczególnych upraw. Ferti Agro Unique: RB – Rzepak, Buraki, Z – Kukurydza, C – Zboża, S – Ziemniaki.
Zobacz więcej >>

ICLPKpluS w WIALANie

Słyszeliście już o nowościach w ofercie naszej firmy? Jeśli jeszcze nie, to śpieszymy z informacją. Od tego roku u naszych doradców możecie zamawiać nawozy ICL PKpluS 10-25 (+4 MgO + 17 SO3 + 13 CaO). To najlepszy sposób zapewnienia zrównoważonego nawożenia. Są to nawozy zawierające w jednej granulce makroelementy; fosfor (P), potas (K), siarkę (S), oraz magnez (Mg) i wapń (Ca). Nawóz ICL PKpluS można stosować przedsiewnie i pogłównie w roślinach rolniczych, ogrodniczych i w uprawach wieloletnich, np. w sadach, TUZ, a wszystko by uzyskać wyższe plony o jeszcze lepszej jakości.
Zobacz więcej >>

Optymalizacja nawożenia azotem

Firma WIALAN, to nie tylko sprzedaż środków ochrony roślin, nawozów czy maszyn. W ostatnich dniach, tj. 22.01 w Świlczy k. Rzeszowa i 23.01. w Potoku Wielkim k. Jędrzejowa, byliśmy organizatorem dwóch konferencji dla naszych klientów. 
Zobacz więcej >>

Boże Narodzenie 2018

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkiego najlepszego 🙂
Zobacz więcej >>