obrazek

Przeglądy przedsezonowe New Holland

Od początku kwietnia do końca czerwca 2019 roku trwa akcja serwisowa – przygotuj się na żniwa. Przyjrzyj się bliżej naszej ofercie Przeglądów Przedsezonowych i przygotuj się już teraz.Możesz sprawdzić u nas ponad 100 kluczowych punktów twojego kombajnu. Utrzymuj swoje maszyny w dobrej formie dzięki doświadczeniu serwisantów New Holland i uzyskaj 20% zniżki na potrzebne oryginalne części. Skontaktuj się z jednym z z naszych serwisów.

Zobacz więcej >>

Katalog produktów rekomendowanych

Po kilku tygodniach prac otrzymaliśmy przesyłkę z drukarni, w której znalazł się katalog produktów rekomendowanych przez naszą firmę. 
Zobacz więcej >>

Ferti Agro Unique

Słyszeliście już o naszych nowościach? W tym sezonie prezentujemy Wam nawozy mikroelementowe Ferti Agro Unique dedykowane dla poszczególnych upraw. Ferti Agro Unique: RB – Rzepak, Buraki, Z – Kukurydza, C – Zboża, S – Ziemniaki.
Zobacz więcej >>

ICLPKpluS w WIALANie

Słyszeliście już o nowościach w ofercie naszej firmy? Jeśli jeszcze nie, to śpieszymy z informacją. Od tego roku u naszych doradców możecie zamawiać nawozy ICL PKpluS 10-25 (+4 MgO + 17 SO3 + 13 CaO). To najlepszy sposób zapewnienia zrównoważonego nawożenia. Są to nawozy zawierające w jednej granulce makroelementy; fosfor (P), potas (K), siarkę (S), oraz magnez (Mg) i wapń (Ca). Nawóz ICL PKpluS można stosować przedsiewnie i pogłównie w roślinach rolniczych, ogrodniczych i w uprawach wieloletnich, np. w sadach, TUZ, a wszystko by uzyskać wyższe plony o jeszcze lepszej jakości.
Zobacz więcej >>

Optymalizacja nawożenia azotem

Firma WIALAN, to nie tylko sprzedaż środków ochrony roślin, nawozów czy maszyn. W ostatnich dniach, tj. 22.01 w Świlczy k. Rzeszowa i 23.01. w Potoku Wielkim k. Jędrzejowa, byliśmy organizatorem dwóch konferencji dla naszych klientów. 
Zobacz więcej >>

Boże Narodzenie 2018

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkiego najlepszego 🙂
Zobacz więcej >>

Serwis ma znaczenie

Serwis ma znaczenie. Oszczędź czas i pieniądze podczas zimowego przestoju i skorzystaj z wyjątkowej oferty na serwis Twoich maszyn. Wykonaj przegląd Swojej maszyny i otrzymaj 15% rabatu na oryginalne części zamienne. Akcja trwa od 1 listopada 2018 do 31 stycznia 2019  roku.
Zobacz więcej >>

Dni Pola WIALAN 2018

Czerwiec jak co roku, to miesiąc spotkań z naszymi klientami podczas organizowanych przez naszą firmę Dni Pola.
Zobacz więcej >>

Nowy obszar działania WIALAN

Firma WIALAN to ciągły rozwój, dlatego pragniemy Państwa poinformować, że na terenie Polski północnej. 🏁 mamy swoich Doradców ds. Ochrony i Nawożenia Od marca br. działa nasz punkt hurtowy w Kętrzynie, który zapewnia dostawy dla rolników z Polski północnej.
Zobacz więcej >>

Niezawodność ma znaczenie

Niezawodność ma znaczenie. Aby Twój sprzęt był gotowy do sezonu żniwnego skorzystaj z niezwykłej oferty New Holland. Wykonaj przegląd kombajnu do 30 czerwca 2018 i odbierz wyjątkowy prezent, a dodatkowo uzyskaj 23% rabatu na części zamienne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi punktami serwisowymi. 
Zobacz więcej >>