obrazek

New Holland T5 Dynamic Command™

Nowe modele T5 Dynamic Command™ wyróżnia fantastyczna zwrotność, pozwalająca osiągnąć maksymalną wydajność gospodarstwom mieszanym i mlecznym. Sprawdź, czy sprawdzi się też w Twoim gospodarstwie 🎬
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji, a później do kontaktu z naszymi doradcami.

Sprawdzoną serię ciągników T5 stworzono, aby zapewnić wysoką wydajność podczas wykonywania rozmaitych prac rolniczych: od zastosowań polowych, prac z ładowaczem czołowym, aż po szybki transport. Uniwersalne maszyny z tej serii są dostępne z nową ośmiostopniową, półautomatyczną przekładnią Dynamic Command™ lub dobrze znaną bezstopniową przekładnią Auto Command™.

Nowa seria maszyn składa się z czterech modeli napędzanych czterocylindrowym silnikiem FPT Industrial NEF o pojemności 4,5 litra, o maksymalnej mocy w zakresie od 110 do 140 KM, które gwarantują nawet o 20 KM więcej w porównaniu z bieżącym modelem T5.120 Electro Command, oraz większy komfort dzięki zastosowaniu słynnej kabiny Horizon™ z oferującym doskonałą widoczność oknem dachowym, która jest większa, cichsza i wygodniejsza.

Modele z serii T5.140 Dynamic Command™ i Auto Command™ są dostępne w konfiguracji premium Blue Power. Opracowano ją dla przedsiębiorstw rolnych, które ponad wszystko cenią najwyższej jakości sprzęt rolniczy, wydajność i komfort. Jeżeli chcesz, aby Twój ciągnik wyróżniał się w polu nie tylko parametrami, ale i wyglądem, jest to oferta dla Ciebie!

Kliknij na obrazek i obejrzyj prezentację.